KATEGORİLER


 
 
HAKKIMIZDA

Firmamız 1998 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden beri tıbbi diagnostik,gıda analizi, genel sarf ve tıbbi malzeme ve cihazlar konusunda Türkiye’nin önde gelen ithalatçılarıyla çalışarak Konya, Karaman, Aksaray, Nevşehir, Niğde illerinde faaliyetini sürdürmektedir.

Ayrıca şubemizde ortez-protez, ortopedik ürünler ve bütün sarf malzemeler konusunda hastalarımıza hizmet etmekteyiz.

Teknomed Medikal’in en önemli ilkelerden biri pazarında kendisine duyulan güveni pekiştirmek ve daha üst seviyelere çıkarmak olmuştur. Bunun bir yansıması olarak firmamız Sağlık Bakanlılığı yetkili satıcılık belgesini, teknik servisini belgelendirerek TSE Hizmet Yeterlilik belgesine ve İSO 9001-2000 belgesine sahip olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Tıp, Ziraat, Endüstri, Gıda alanında bir ürün tüketicisi, kullanıcı veya potansiyel müşteri olarak web sitemizi incelediğinizde, teknomed’in mevcut ürünleriyle size ne kadar yakın olduğumuzu görebilirsiniz.

İnanıyoruz ki ihtiyacınız olan yada ilgi duyup da daha öte bilgi isteyebileceğiniz belirli ürünlerle mutlaka karşılacaksınız. Bizimle temasa geçmeniz artık bir “tık” kadar kolaydır.

Size hizmet vermek, hizmetlerimizi kalıcı kılmak en büyük mutluluk ve övünç kaynağımız olmuştur ve her zaman da olmaya devam edecektir.

 
 

 
 
 
 
TEKNOMED MEDİKAL

ADRES (Merkez):
İst. Cad.meramlı iş Hanı No:6     Karatay/ KONYA/TÜRKİYE
GSM: +90.533 282 78 10
WEB/E-MAIL:
www.teknomed.net
teknomed@teknomed.net

www.medikalpasaji.com