KATEGORİLER


 
 
PROTEZ
ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ
Firmamızda Lisfranc, Syme, Dizaltı, Diz dezartikülasyonu, Diz üstü, Kalça dezartikülasyonu ve Hemipelvektomi seviyelerine ait Klasik ve modüler sistem, yüksek teknoloji ürünü karbon fiber, silikon, titanyum alaşımlı protezler yapılmaktadır. Akıllı(intelligent) Protez (elektronik sistem), sporcular, çocuklar için yapılan özel teknik protezler gibi yüzlerce seçeneği,firmamızda yaptırabilirsiniz. Çünkü, firmamız bütün dünyadaki en son gelişmeleri titizlikle takip etmekte ve çıkan bütün bu yeniliklerin bünyesinde yapılabilmesi için azami gayreti göstermektedir. Bunun sonucunda her türlü isteğe cevap verebilecek protezler dünya ile birlikte firmamızda da yapılmaktadır
 
 
 

Yüksek teknoloji ürünü, ENDOLİTE protezler firmamızda yapılmaktadır.

3 çeşit adım hızı vardır ve bu protezin uzaktan kumandasıyla ayarlanmaktadır. Diz kontrolü fonksiyonel ve estetik olarak protez tarafından sağlanmaktadır. Bu şekilde daha natürel bir yürüyüş elde edilmektedir

 
Maksimum bükülme ve güvenli
friksiyon(frenli) sistemi
Bileteral dizüstü amputasyonlarda en iyi sonuç intelligente protezlerle alınır.
 
SILICON GEL LINER
Silikon protezler hastaya hissedilebilir bir konfor ve rahatlık verirler, yüksek teknoloji ürünü protezlerdir
ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ

Firmamızda üst ekstremite amputasyonları için 2 kanal ve 4 kanal myolektrik protezler personelimizle hazırlanmaktadır.

Normal el fonksiyonlarına en yakın şekilde hareket edebilen myolektrik protezler bütün dünyada kullanılan son teknolojidir.

Ayrıca, mekanik protezler ve kozmetik(estetik) protezler de firmamızda yapılmaktadır.

Myoelektrik protezler bir hasta için verilebilecek en teknolojik protezdir. İnsan vücudu ile elektroniğin çağdaş bir uyumudur.
Kasların izometrik kasılımlarında oluşan aksiyom potansiyeller deri üzerine konan elektrotlar tarafından hissedilir ve güçlendirilerek kumanda elemanlarına ulaşır ve böylece hareket gerçekleşir.
 
 

 
 
 
 
TEKNOMED MEDİKAL

ADRES (Merkez):
İst. Cad.meramlı iş Hanı No:6     Karatay/ KONYA/TÜRKİYE
GSM: +90.533 282 78 10
WEB/E-MAIL:
www.teknomed.net
teknomed@teknomed.net

www.medikalpasaji.com