KATEGORİLER


 
 
BİOTEK

 

 
OKUYUCULAR ve YIKAYICILAR

 

ELx800: Genel mikropleyt okuyucu
Cihaz üzerinde kolay programlanabilir yazılım, 24, 48, 96, 384 kuyucuklu plateler ve Terasaki plate okuma,
Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı microplate okuyucusu,
KC4™, Delta Soft 3™ ve KC Junior™ programlarıyla çok yönlü çalışabilirlik, ELISA, klinik, ekolojik testler ve daha da fazlasını çalışabilme, İsteğe bağlı dil versiyonları

 

Elx808 :Ultra mikropleyt okuyucu
Cihaz üzerinde kapsamlı veri analizi, Endpoint, kinetik ve kuyucuk taramalı okuma modları, 50°C’ye kadar 4 Zone™ ile birlikte programlanabilir çalkalama seçeneği,
KC4™, Delta Soft 3™ ve KC Junior™ programlarıyla tam uygunluk, 340nm-900nm dalgaboyu seçeneği, İsteğe bağlı dil versiyonları

 

Floresans mikropleyt okuyucu
Üstün duyarlılık için tasarlanmış optik fiber filtre sistemi, Otomatize edilmiş alt ve üst prob değişimi, 300-800nm dalgaboyu aralığı, 6-384 kuyucuklu microplate formatlarını okuyabilme,PCR tüpü okumaya müsait, Uygun ön panel aksesuar kabulu, Cihaz bazında ya da bilgisayar kontrolüyle çalışma.

 

EL301: Strip okuyucu
8’li, 12’li veya 8 kuyucuklu çift stripleri okuma, Tek veya çift dalgaboyu seçeneği, 4 tane dahili kullanıcı tanımlı analiz programları,Saha kullanımı için taşınabilirlik, KCJunior yazılımı ara birimi.

 

ELx50 : Otomatik strip/pleyt yıkayıcı
Şırınga pompasıyla doğru sıvı dağıtımı, 96 kuyucuklu pleytleri ve stripleri yıkama, EIA, Florosans, RIA ve hücresel çalışmalar için elverişlilik, Tek strip veya tüm plate yıkamaları için kolay programlanabilirlik, İsteğe bağlı yıkama solüsyonu değişimi, Program bağlantısı, Otomatik prime ve rinse fonksiyonları.

 

EL 405 :Otomatik yıkayıcı
Hem 96 kuyucuklu hem de 384 kuyucuklu plate yıkama, Dual-Action™ patentli manifold sayesinde emiş ve boşaltım konumlarının tek tek kontrolü, Robotik taşıyıcı ve Windows™ OCX arabirim, 4 ayrı yıkama solüsyonu için otomatik valf değişimi, Zaman tasarrufu ve kolay bakım için prime küveti, Sıvı, akış, vakum ve atık algılama

 

EL 401:Manuel yıkayıcı
Tüm 96 kuyucuklu microplate ve microkuyucuk striplerini yıkayabilme, Yerçekimine bağlı besleme sistemiyle kolay sıvı dağıtımı, Otoklavda sterilize edilebilme, Küçük ve kolay kullanım.

 

Yazılım: KC 4
Windows™ arabirimiyle kullanıcıya kolaylık, Florasans/Lüminisans ve Absorbans verilerini alabilme, Kinetik çalışmalar için etkili yazılım, Işın dağılımıyla tarama ve analiz, Çok basamaklı veri hesaplamaları ve kolay eğri ayarlama seçenekleri, Hücre tabanlı çalışmalarda alan taraması, Opsiyonel Bio-Cell’li veya Bio-Cell’siz doğrulama, Tüm Bio-Tek okuyucuları için kullanılabilir arabirim.

 

KC Junior
Tüm Bio-Tek absorbans okuyucuları ve ELx800 Florasans okuyucusunun 32 bit’lik Windows™ uygulamasıyla kontrolü, Esnek ve kolay protokol oluşturabilme, Kısa veri analizi ve sonuç verme,Kolay eğri ayarlamaları, Her menü komutu için özel yardım ekranları,Işın dağılımıyla tarama ve analiz, Opsiyonel Bio-Cell’li veya Bio-Cell’siz doğrulama, Otomatik veri aktarımı.

   Mikropleyt Spektrofotometre

 

uQUANT
uQuant, var olan, kullanım alanı en geniş ve maliyeti en düşük Mikropleyt spektrofotometredir. uQuant, kapsamlı on-board yazılım, monokromatör temelli optik sistem ve inkübasyon içerir.

 

POWERWAVE X
PowerWaveX serisi, eşsiz 4-bölge inkübasyon dizaynı ve filtre olmaksızın 200'den 999 nm'ye kadar seçilebilir dalgaboyu özelliklerine sahiptir.

 

POWERWAVE XS
PowerWave XS, 6'dan 384 kuyuya kadar mikropleytler için uygun solup, interferans filtereleri olmaksızın, hızlı, sürekli dalgaboyu seçimi sunar.

 

POWERWAVE HT
Yüksek hız 8-kanal PowerWave HT, seçilebilir bir nm'lik artışla, 200'den 999 nm'ye kadar sürekli dalgaboyu seçimine sahiptir. PowerWave HT, 96'dan 384 kuyuya kadar mikropleytleri okur ve otomatik sistemlere kolayca entegre olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

SYNERGY HT
Synergy HT, absorbans, flöresan ve lüminesan okuma modlarında kesin performans sağlamak için monokromatör dalgaboyu seçimiyle birleşik eşsiz bir "çift optik" dizaynı kullanır.

 
 

 
 
 
 
TEKNOMED MEDİKAL

ADRES (Merkez):
İst. Cad.meramlı iş Hanı No:6     Karatay/ KONYA/TÜRKİYE
GSM: +90.533 282 78 10
WEB/E-MAIL:
www.teknomed.net
teknomed@teknomed.net

www.medikalpasaji.com